Маленькому Тео з дитинства була уготована доля суворого випробування. У перший раз, коли він побачив світ, він вже був приречений на важке існування, відчуваючи тягар перебування в несправедливому і недружній світі. Проблема полягала в тому, що мати хлопчика не збиралася виконувати материнські обов’язки, обтяжуючи себе непотрібними турботами. Народивши дитину, вона відмовилася від батьківських прав, залишивши сина в спеціальному притулку. Тепер за життя новонародженого відповідали держслужбовці, які працюють в соціальній службі, намагаючись знайти йому нову сім’ю.

Знайти правильних батьків-важке завдання. Потенційні опікуни повинні відповідати різним критеріям, визначеним законом. Не кожен здатний створити сприятливі умови для росту і розвитку усиновленої дитини. Щоб запобігти негативним моментам, серйозний відбір серед багатьох претендентів. Фільм Усиновлення (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Сорок років чоловік, не маючи дітей власної мрії створити ідеальну сім’ю, тому готовий пройти будь-які випробування, щоб отримати можливість усиновити малюка. Необхідно переконати соціальних працівників у щирості своїх намірів.

Режисер: Жанна Еррі
Актори: Сандрін Киберлен, Жиль Леллуш, Елоді Буше, Олівія Коте, Клотільд Молле, Жан-Франсуа Стевенен, Брюно Подалідес, Міу-Міу, Лейла Муза, Стефі Сельма

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress