Фільм Утікач (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Який американський політик не любить на тлі несподіваного техногенної катастрофи прибігти роздавати щедрі популістські обіцянки і при цьому трохи половити рибку в каламутній від нафти воді? Але що якщо він сам стає «наживкою» для більш великих політичних хижаків, неакуратно впутавшись в чергову сексуальну інтрижку?! Ось і приїхав на південь рідного штату Луїзіана конгресмен — любитель «напівправд» і політичних компромісів — Колін Прайс (його грає володар «Оскара» Ніколас Кейдж) думав, що зробить добро своїм виборцям, і виведе на чисту воду винних у аварії на нафтовидобувній платформі.

Але успішно чіпляють на гачок його самого, оскільки представникам компанії-винуватиці в забрудненні океанської затоки вдається зібрати компромат на любителя жіночої статі Коліна. Тепер під загрозу поставлені як майбутня кар’єра конгресмена, так і надії його виборців, а вести чисту і чесну політичну боротьбу не збирається ніхто. Чи зуміє досвідчений політик виплутатися з делікатної ситуації? Чи стане важкий ляпас від дружини найстрашнішим покаранням для нього? Або він стане черговою жертвою сексуального скандалу, що прогримів на всю країну, що так типово для Америки, яка звикла до витівок вищих осіб держави в Овальному кабінеті?

Дивіться цей фільм, який з присутністю Ніколаса Кейджа в кадрі просто не може бути поганим, і ви дізнаєтеся всю таємницю великої американської політики. Фільм Утікач (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Остін Старк
В ролях: Ніколас Кейдж, Сара Полсон, Конні Нільсен, Уенделл Пірс, Брайан Бетт, Пітер Фонду, Дена Гурье, Крістофер Беррі, Фредрік Олені, Керрі Кехілл


загрузка...