загрузка...


Фільм «В дорозі» 2009 дивитися в хорошій якості HD 720p. Берт і Верона – щасливі чоловік і дружина, які чекають дитину. Вони хочуть, щоб їх дитина народився і ріс в комфортних умовах, тому вирішують відправитися в тривалу подорож по всій Америці, щоб знайти ідеальне місце проживання. В дорозі вони відвідують сім’ї своїх друзів, у багатьох з яких вже народилися діти. Однак Берт і Верона помічають, що в цих сім’ях багато проблем і конфліктів, а діти в цих сім’ях нещасливі.

Подружжя вирішує вчитися на помилках цих сімей і зробити так, щоб в їхній родині не траплялося подібних проблем. По дорозі Верона розповідає чоловікові про своє дитинство і про те, як загинули її батьки. Це стає хорошим приводом для того, щоб з’їздити в покинутий будинок батьків дівчини. Фільм В дорозі (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Прибувши туди, Берт і Верона вирішують, що це і є ідеальне місце для їх подальшого життя та їх майбутньої дитини – саме таке тихе, затишне і наповнений спогадами місце вони і шукали.

Режисер: Сем Мендес
В ролях: Джон Красінскі, Майя Рудольф, Еллісон Дженні, Джефф Деніелс, Меггі Джилленхол, Кріс Мессіна, Кетрін О’хара, Пол Шнайдер, Кармен Эджого, Джим Гэффиган

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress