Ерік працює топ-менеджером у великій інвестиційній компанії. Він відмінно розбирається в економіці і фінансах. У молодої людини є комфортабельна квартира і дорога машина. Але ось з особистим життям справи у нього йдуть відверто погано. Можливо, виною тому – величезні кар’єрні амбіції головного героя. Він віддає всі сили улюбленій роботі, так що у нього фактично не залишається часу на відвідування побачень. В один з будніх днів до чоловіка приходить Джулія, щоб проконсультуватися з приводу важливої угоди. Сліпуче красива бізнес-леді справляє на Еріка величезне враження.

Незабаром він розуміє, що по вуха закоханий в неї. Ось тільки у жінки вже є обранець. Головний герой швидко переконується, що йому вже не вдасться завоювати її серце. Тому він має намір вдатися до іншого способу вирішення даної проблеми. Молода людина збирається відправитися в минуле за допомогою сконструйованої машини часу. Фільм В інший раз (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він вважає, що тоді у нього з’являться відмінні шанси одружитися на Джулії, яка в той час ще не зустріла свого нинішнього бойфренда. Ерік приступає до здійснення свого амбітного плану. Які випробування і перешкоди підготувала йому доля?

Режисер: Томас Хеннессі
В ролях: Джастін Хартлі, Аріель Кеббел, Джеймс Кайсон Лі, Марк Веллі, Кришелл Стаус, Алан Петрушевски

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress