Фільм В обіймах брехні (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Юна особа їде додому в метро, коли помічає забутий гаманець. Френсіс (Хлоя Грейс Морец) одягає свою добру капелюх самаритянина і вирішує віднести її власнику особисто. Грета (Ізабель Юппер) вдячна і зворушена цим жестом, і, хоча вони малоймовірні, вони утворюють дружбу. Господиня особняка-самотня вдова з відчуженою дочкою і дірою в її житті. Студентка працює офіціанткою, в той час як вона намагається знайти напрямок для свого життя без допомоги мами (яка померла). Так що можна сказати, що дві щілини заповнюють серця, і тому їх дружба швидко розквітає.

Сусідка по кімнаті Еріка не розуміє, що її подруга бачить в літній жінці, але там є певний комфорт — звичайно, не заміна її матері, але почуття обгрунтованості та піклування в світі, де все менше справжні зв’язку зроблені. Але це не історія про жіночу дружбу. Одного вечора, коли героїня обідає в будинку Грети, вона натикається на шафу, наповнений гаманцями, ідентичними, що вона знайшла. Всі вони мають посвідчення особи і аналогічний вміст, і всі вони були позначені ім’ям і номером, імовірно людини, який його повернув. Збентежена і приголомшена, дівчина робить поспішний вихід. Але вже занадто пізно. Грета вирішила, що Френсіс буде її подружкою. Фільм В обіймах брехні (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Для життя. Подобається чи ні. Яка, коли речі стають переслідуванням. Поліція, звичайно, не допоможе. Вони не втручаються, поки якась серйозна справа не намітиться. І повірте, це ось-ось станеться.

Режисер: Ніл Джордан
Актори: Хлоя Грейс Морец, Майка Монро, Ізабель Юппер, Зейв Ештон, Колм Фиор, Анджела Томпсон, Стівен Рі, Джефф Хіллер, Паркер Сойерс, Джейн Перрі


загрузка...