Дія сюжету фільму «В Париж!» 2008, розгортається в шістдесяті роки минулого століття. Глядачам належить зануритися в неповторну атмосферу життя невеликого, провінційного містечка. Тут живе молодий чоловік, який працює звичайним токарем на місцевому заводі. Однак Іван не тільки в числі кращих трудівників підприємства, а й самостійно виховує єдиного сина Альошу. Звичайно, є у нього і улюблена жінка. Чимало клопоту і неприємностей виникає в житті Івана. Складно самостійно піклуватися про дитину, та й на особистому плані виникає не менше неприємностей.

Несподівано на підприємство, де трудиться кохана Івана, виникає недостача. Тепер жінці загрожує опинитися за гратами. Місцевість досить невелика і чутки по ній розлітаються миттєво. В сім’ї починаються проблеми. Незабаром і Альошка стає в числі жертв місцевих хуліганів, які жорстоко принизили його на очах близької подруги. Івану набридла ця низка неприємностей. Фільм В Париж! (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чоловік дає власного сина пістолет, щоб той пішов і розібрався з хулиганьем, а потім під покровом нічних сутінків, разом з Альошкою відправляється на справу. Вони вирішують пограбувати кафе, щоб допомогти коханій жінці покрити недостачу.

Режисер: Сергій Крутін
В ролях: Юрій Степанов, Ярослав Жалнін, Валерія Ходос, Поліна Кутепова, Георгій Дрозд, Сергій Радченко, Євген Шах, Анатолій Зиновенко, Євген Єфремов, Сергій Сипливий

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress