Фільм В твоїх руках (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ганна Купер звичайна тридцятирічна дівчина, яка отримала медичну освіту і працює акушеркою в пологовому будинку. Вона не одружена, але у неї багато знайомих і друзів. Вона добре знає свою справу і відмінно справляється зі своєю роботою. Але одного разу під час пологів вмирають породілля і немовля. Вмирають з-за її помилки, після проведення кесаревого розтину. Жінка пригнічена і знаходиться в депресії, адже вона фактично вбила двох людей. Запевнення колег, що вона не винна і що при цій роботі таке може статися, на неї не діють. Тим більше, що у загиблої був надзвичайно низький імунітет.

Між тим чоловік померлої жінки також вважає, що в її смерті винна тільки Ганна. Він переїхав подалі від людей, став вести аскетичний спосіб життя, а увесь його розум зайняло лише бажання помститися лікаря. Врешті-решт він вирішив, що зможе жити тільки якщо змусить Ганну заплатити за загибель дружини. Він починає стеження за дівчиною і, дочекавшись зручного моменту, викрадає її. Він замкнув Анну в напівпідвальному приміщенні і постійно бив її.

Спочатку дівчина намагалася чинити опір. Вона виривалася, кричала, намагалася відбитися від маніяка. Але незабаром зрозуміла, що їй ніщо не допоможе. Фільм В твоїх руках (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лола Дуайон
В ролях: Крістін Скотт Томас, Піо Мармай, Жан-Філіп Экоффей, Марі-Сона Конде, Марі-Крістін Оррі, Винсьен Миллеро, Sophie Fougère-Boyer, Жан-Луї Трибе, Лорен Кір, Олів’є Гальяно


загрузка...