Фільм Ван Гоги (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Потужний старий Віктор Самуїлович-диригент зі світовим ім’ям. Вчора його таланту аплодували, а сьогодні літній чоловік здатний пересуватися виключно в інвалідному візку. Сімдесятирічний прославлений диригент не може змиритися з повільним згасанням. Адже все життя він звик, що всі його бажання миттєво виконуються і світ крутиться навколо його особистості. А тепер, здається, Стара з косою вже стоїть за спиною і обпалює своїм крижаним диханням. Він не готовий до такої долі і як останню соломинку сприймає допомогу єдиного сина. Синові Віктора Самуїловича-Марку, виповнилося вже 53 роки. Багато років тому чоловік покинув батьківщину і переїхав на постійне місце проживання до Ізраїлю.

Там він відбувся як самобутній художник з власним стилем, але не зажив гучної слави. Це гризе його. В глибині душі він вважає себе невдахою. А по приїзду його батько в обличчя висловлює блудному синові, що вважає його лузером. Це змушує Марка пошкодувати, що він відгукнувся на запрошення батьків і відвідав рідне місто. Але важка хвороба батька змушує його пом’якшитися. Фільм Ван Гоги (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Розмови по душам змушують Марка зануритися в минуле, подумки опинитися в дитинстві, і знову відчути узи, які пов’язували його з батьком у дитинстві. Але потім їхні стосунки зіпсувалися, а люблячий Татко перетворився на самодура і деспота.

Режисер: Сергій Ливнев
Актори: Олексій Серебряков, Даніель Ольбрихський, Олена Коренєва, Поліна Агуреева, Наталія Негода, Олександр Сірін, Світлана Немоляєва


загрузка...