Фільм Вантаж 200 (2007) дивитися онлайн в хорошій якості 720


1984 рік. В невеликому радянському містечку дочка секретаря районного комітету партії Анжеліка знайомиться на сільській дискотеці з молодим хлопцем Валерою. Між ними виникає взаємна симпатія, і вони відправляються в село на пошуки алкоголю для підвищення градуса веселощів. Поки молодий чоловік іде по своїх справах, викрадає дівчину дивний чоловік. Викрадач приковує перелякану в’язня до ліжка у себе вдома і жорстоко гвалтує. Маніяк отримує дике задоволення від заподіяння страждань своєї безпомічній жертві.

Щоб ще більше насолодитися її муками, він привозить з моргу тіло коханого хлопця Анжеліки, нещодавно загиблого в Афганістані прибув з вантажем 200. Збоченець укладає труп на ліжко поруч з нею. Потім він під загрозою смерті змушує місцевого алкоголіка зґвалтувати дівчину, після чого безжально вбиває його. Ланцюг жахливих подій приголомшує селян до глибини душі. Фільм Вантаж 200 (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Розслідування резонансних злочинів доручено капітану Журову, який охоче береться за справу. На нього покладаються великі надії в упійманні садиста, адже ніхто з односельців навіть не підозрює, що вбивцею і насильником є сам міліціонер.

Режисер: Олексій Балабанов
В ролях: Агнія Кузнєцова, Олексій Полуян, Леонід Громов, Наталія Акімова, Олексій Серебряков, Леонід Бічевін


загрузка...