Фільм Вантаж (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Вантаж» знайомить з трьома немолодими братами, які є співвласниками сімейного бізнесу. Партнерам не завжди вдається вести справи спокійно, обходитися без непорозумінь і ексцесів. Сімейна справа в різні роки розвивався неоднаково, воно ставало джерелом значного доходу і доводило компаньйонів до стану банкрутства. Незважаючи на всі складнощі, чоловіки не мають наміру залишати цей бізнес. Вони розуміють, що він є не тільки єдиним джерелом надходження коштів, таких необхідних для утримання сімей, але і важливою сполучною ланкою між родичами.

Вантажоперевезення дозволяють братам не тільки залишатися на плаву в суворих умовах сучасної ринкової економіки, але і регулярно підтримувати відносини. Брати усвідомлюють, наскільки важлива участь кожного у спільній справі. Життя неодноразово підкидала серйозні випробування, але чоловіки благополучно подолали ті складні періоди. На цей раз прийшла справжня біда. Один з компаньйонів отримав серйозну травму. Він змушений найближчим часом провести в ліжку. Брати всерйоз стурбовані ситуацією. Непросто знайти гідну заміну. Час йде, клієнти не мають наміру чекати. Фільм Вантаж (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На тлі рішення суто ділових питань поступово вимальовується інша серйозна проблема. Брати починають підозрювати, що їх утримувало тільки разом ведення спільного бізнесу, родинні ж зв’язку давно втратили актуальність.

Режисер: Жиль Кулье
В ролях: Йоссе де Паув, Wennie De Ruyck. Жиль Десхрейвер, Коен Де Саттер, Себастиен Девале, Міці Доббелс, Luc Dufourmont, Роду Фавац, Сем Лаувейк, Матіас Сіркові


загрузка...