Фільм Ваш репетитор (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Любов тонка матерія, і наукою незрозуміла, вона не питає про вік і соціальне положення. Люди говорять, що в їх житті вона була не раз, просто ніколи не любили по-справжньому. І коли це неймовірне відчуття осяває чиєсь життя, вони не вірять, що так буває, і дозволяють собі втручатися у відносини двох, намагаючись зруйнувати їх союз. Роблячи це з кращих спонукань, не розуміють, що ламають чужі долі на догоду собі. Сава ще не навчився цінувати час. Він все відкладав на потім підготовку до вступних іспитів в університет, поки не стало занадто пізно для самостійного навчання.

Єдиний вихід – репетитор. Про Анну Германовне прекрасні відгуки. Їй сорок років, і у неї чималий педагогічний досвід. На відміну від шкільних вчителів, вона підносить матеріал так, що заслухаєшся. Хлопець не помітив, коли з педагога вона перетворилася для нього в просто красиву жінку. Йому приємно милуватися її тонким профілем, граціозними жестами. Він не вникає в вимовлені слова, а просто насолоджується звуком її голосу. Раптово вони зустрічаються очима, і приходить розуміння того, що відбувається.

Навколишній світ перестає існувати. Є тільки ці двоє в кімнаті, і накрила їх хвиля почуттів. Невже це любов? І як тепер бути? Фільм Ваш репетитор (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Антон Коломієць
Актори: Наталія Вдовіна, Олексій Сергєєв, Владислав Конопльов, Максим Бітюков, Анастасія Куімова


загрузка...