загрузка...


Головна героїня фільму «Ваша ненависть», звичайна чорношкіра дівчинка підліток, яка змушена одночасно жити у двох реальних для неї світах, кардинальним чином відрізняються, друг від друга. Адже вона живе в одному з гетто для чорношкірих, розташованого в не сомом спокійному і багатому районі міста. Кожен день вона ходить в школу, де вчиться з іншими дітьми, велика частина яких має білий колір шкіри. У цьому світі її становище краще, адже всі діти тут родом з благополучних сімей і їх душі не наповнені ненавистю до людей іншого кольору шкіри. Але життя дівчинки ускладнюється після того як вона стає випадковим свідком вбивства.

Після того як у неї на районі кілька поліцейських під час рейду вбивають беззбройного підлітка друга дівчинки, якого підозрювали в торгівлі наркотиками. Тепер їй належить зробити для себе вибір, залишатися такою ж непомітною дівчинкою живучи красивою і спокійним життям школи і страждати від страшної реальності бідності в її рідному гетто. Чи зможе вона набратися сміливості і повідомити про злочин поліцейських, виступивши єдиним свідком по цій справі.

Знаючи, що в цьому випадку не тільки вона, але і всі її рідні можуть піддатися небезпеці з боку білих людей, які вважають їх досі лише рабами. Фільм Ваша ненависть (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джордж Тіллман мл.
Актори: Амандла Стенберг, Реджина Холл, Расселл Хорнсбі, Ентоні Макі, Ісса Рей, Коммон, Елджі Сміт, Сабріна Карпентер, Кей Джей Апа, Домінік Фішбек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress