Фільм Вбивча колишня (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія, яка стала основою сюжету драматичного трилера «Вбивча колишня», почалася ще двадцять років тому, коли старшокласники Гері і Валері готувалися до дорослого життя і переживали красу першого великого почуття. Вони були сповнені амбітних планів, були впевнені, що їх чекає велике майбутнє, в якому значну роль вони відводили один одному. Проте, як часто трапляється, їхні шляхи розійшлися. Зустрітися знову їм довелося лише через багато років, — на вечорі колишніх однокласників. Гері до цього часу став батьком сімейства і не дуже успішною людиною, — йому не вдалося стати юристом, не все добре і в бізнесі, і в стосунках з дітьми.

У Валері, перетворилася на чарівну зрілу жінку, все куди краще, — в матеріальному плані. Її бізнес процвітає, вона може дозволити собі багато чого, ось тільки в особистому житті деяке затишшя. Зустріч справила на обох неабияке враження, спогади про минулої юності нахлинули з новою силою, колишні кохані злилися в поцілунку. Але, на думку Гері, цим все і повинно закінчитися! Їм пора повертатися у свої дорослі життя, вони ніколи більше не стануть одним цілим.

У Валері зовсім інша думка. Жінка починає переслідувати героя свого першого роману, збираючись цілком заволодіти ним. Фільм Вбивча колишня (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тому Шелл
В ролях: Наташа Хенстрідж, Маргеріт Моро, Джейсон Герхардт, Джонатан Кемп, Семмі Ханратті, Метт Корнетт


загрузка...