Фільм Вбивця (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Китай далеких минулих століть, відомий безліччю міфів про особливої касти вбивць іменованих шинобі. Вони володіли древнім і таємним майстерністю усунення своїх цілей із застосуванням особливих технік їх власного клану. Кожен такий воєн, наганяв страху на будь сміливого бійця, так як шінобі уособлювали своєю персоною смерть. Звичайно ж, підготовка їх була не проста і вимагало вкладення у цю справу всього життя людини. Підготовлені вбивці, були рідкістю, але цінувалися понад багатьох людей в оточенні багатих сьогунів. Кожен такий воєн в армії, був цінністю, що здатна змінити хід всієї війни.

Героїня цієї історії, одна з подібних вбивць, не раз зарекомендувала себе у справі. В цей раз, їй поставили чергову завдання по усуненню важливої персони. Ось тільки цей раз, виявиться абсолютно відмінним від багатьох інших. Зі своєю місією, дівчина впоралася б без проблем, але цьому не судилося. Вона закохалася у власну жертву і з цієї причини зберегла йому життя. Це ж, стало великою проблемою для героїні, так як за невиконанням наказу, настає смерть. Фільм Вбивця (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Відступати від власного почуття вона не бажає, так само як і втрачати об’єкт своєї любові, а з цієї причини доведеться повоювати. Слідом за ними, відправили безліч прославлених месників.

Режисер: Хоу Сяосянь
В ролях: Чан Чень, Шу Ци, Чжоу Юнь, Сатосі Цумабуки, Дахун Ні, Юн Мей, Дружин Ю Чи, Ніккі Синь-Ін Хсие, Етан Жуань, Fang-yi Sheu


загрузка...