загрузка...


Школярка випускного класу Хібікі Сімада досі ніколи не відчувала романтичних почуттів, присвячуючи весь свій час навчанню і улюбленому хобі – стрільбі з лука. А кращі друзі школярки, однокласники Мегумі і Косуке, молоді, красиві і вкрай зухвалі, досліджують свою сексуальність, обравши мішенями пристрасті шкільних вчителів математики і мистецтв. У підсумку лучниці виявляється замішаною в любовні інтриги однокласників, помилково відправивши лектора історії зі свого телефону повідомлення, яке призначалося зовсім іншій людині.

Дівчина намагається виправити фатальний прорахунок, біжить до адресата, благає забути повідомлення і сприймати його як дурну витівку і дурну помилку і раптом розуміє, що викладач, якого всі вважають холодним, зарозумілим і байдужим, насправді дуже добрий, уважний і чуйний. Хібікі без пам’яті закохалася, історик Іто відповів взаємністю, і тепер у обох величезні проблеми, тому що відносини між ученицею і викладачем заборонені шкільним статутом і державним законом. Фільм Вчитель! (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Історику дуже подобається учениця, тому він готовий почекати випускного і для повноліття своєї юної коханої, щоб не порушувати закон. Але дівчині хочеться все і відразу, так що лучниці робить дорослому чоловікові пропозицію, від якого не можна відмовитися.

Режисер: Такахіро Міки
В ролях: Манамі Хіга, Судзу Хіросе, Тома Ікута, Рео Морімото, Кентаро, Аои Морикава

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress