загрузка...


Драма «Вчителька» оповідає про події, що відбуваються в одній з країн соціалістичного табору. Директор школи приймає на роботу нового педагога. Перше враження про кандидатку — позитивне. Загиблий чоловік товариша Дроздяковой був військовим офіцером, її сестра проживає в столиці СРСР. Дітей у жінки немає, і вона готова повністю віддатися роботі. Вчителька починає роботу з підлітками. Але її методи далекі від педагогічних.

У неї повністю відсутня такт і турбота про дитячих душах і їх психологічні проблеми. В результаті роботи «досвідченого» педагога один з дітей намагається накласти на себе руки. Багато батьків шоковані і приносять керівнику навчального закладу заяви про переведення дітей. Директор школи побоюється відкрито вказати Дроздяковой на двері. Вона збирає батьківські збори для прийняття колективного рішення. Але мами і тата поділяються на два табори.

Одні стають на захист дивною вчительки, другі вимагають відставки. У благополучній раніше школі починають кипіти неабиякі пристрасті. Фільм Вчителька (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ян Гржебейк
В ролях: Zuzana Mauréry, Zuzana Konecná, Чонгор Кассаї, Тамара Фішер, Мартін Хавелка, Ева Бандор, Oliver Oswald, Петер Бебяк, Річард Лабуда, Іна Гогалова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress