загрузка...


Джек молодий хлопець, який був типовим невдахою. У головного героя було чимало проблем і неприємностей, але він не збирався робити будь-яких зусиль, щоб змінити ситуацію в кращу сторону. Але одного разу Джек потрапив в аварію, а коли прийшов до тями, то став всесвітньо відомим. Весь секрет протагоніста полягав у тому, що він виконував хіти легендарної ліверпульської четвірки. Молодий чоловік був справжнім фанатом британців, але якимось дивним чином про групу «The Beatles» більше не знав ніхто в світі. Його найближчі друзі були шоковані проникливим виконанням пісні, тому порадили хлопцеві випробувати себе в музичному конкурсі.

І через деякий час Джек став всесвітньо відомою зіркою. У нього була величезна кількість шанувальників по всьому світу. Люди захоплювалися проникливими текстами пісень, вважаючи, що всіх їх Джек сам пише. І лише сам протагоніст знав правду. Він намагався пояснити, що лише використовує хіти знаменитого музичного колективу, але в підсумку закинув цю затію. Фільм Вчора (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Адже подорожувати по світу, і давати концерти, було дуже захоплююче. Протагоністу подобалося таке проведення часу. Однак він ніяк не міг розібратися у взаєминах з чарівною красунею Еллі.

Режисер: Денні Бойл
В ролях: Ана де Армас, Лілі Джеймс, Кейт Маккіннон, Джеймс Корден, Ед Ширан, Ламорн Морріс, Джоель Фрай, Химеш Патель, Софі Ді Мартіно, Санджив Бхаскар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress