Фільм Вечірка тільки починається (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Люсі з шотландського портового містечка Інвернесс двадцять чотири, вона веде властиву для її віку життя, і не замислюється про те, що буде завтра. Юна особа не проти напитися в прибережному барі, танцювати на барній стійці під екстазі або переспати з першим зустрічним посеред нічної вулиці. Вона звикла до подібного проведення часу, і такий шлях саморуйнування ніколи б не влаштував дівчину до одного моменту, який став переломним у житті. Повертаючись додому після чергової вечірки, дівчина зустріла кращого друга Алістера — юнака, чия орієнтація не завадила стати кращим другом для Люсі. Він ніколи не боявся бути собою, але зараз хлопець стояв на мосту і чекав наближення поїзда.

Той момент, коли він зістрибнув вниз, назавжди відбився в пам’яті дівчини. Після побаченої трагедії-невтішні спроби знайти себе справжню, вирватися за рамки власної свідомості і позбутися помилок минулого, що стали непосильною ношею. Дівчина вночі йде по місту одна. Спочатку — бар, алкоголь, агресивний як-би-караоке, буйний танець, потім — інтенсивний секс з незнайомцем на задньому дворі і жадібно з’їдена картопля з фаст-фуду; нічого, про що варто пам’ятати наступне ранок.

Пам’ять терзає інше: самогубство кращого друга-гея Алістера, який зістрибнув із залізничного мосту. І тепер кожен день і кожна ніч Люсі перетворюється в шалений пошук рівноваги. Фільм Вечірка тільки починається (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Карен Гіллан
Актори: Карен Гіллан, Лі Пейс, Пол Хіггінс, Меттью Бірд, Шиван Редмонд


загрузка...