загрузка...


Кожен з підлітків прагне до того, щоб стати незалежним від своїх батьків. Кожен страждає від того, що його контролюють і вказують як себе вести і жити, але сприймати всі ці повчання виявляється досить не просто, до того ж якщо ти ексцентрична дівчина. У фільмі Вечірка з тинейджерами, мова піде про схожу історію. Двоє юних подруг проживають в провінційному містечку. Джулс Рей і Енні Бентон з раннього дитинства дружать і як тільки закінчать школу, то вирішили, що поїдуть з провінції. Як побудови нового життя вони вибрали Нью-Йорк.

Вони вважають, що батьки жорстоко контролюють їх і кожна мріє стати на шлях самостійного життя. Так як з дому втекти не так і просто, то вони вирішують за раніше продумати свою втечу. Найважливіше питання — гроші, які потрібні для поїздки. Але де ж їх взяти? І ось тоді-то їм на розум і прийшло спілкування в чаті з дорослими дядьками, які можуть підкинути дівчатам грошенят. А чому б і ні, адже можна просто одягнути маски і ніхто не зрозуміє, хто вони такі? І все ж дівчата вирішують спробувати, все вийшло — Ура! Ось тільки ніхто не думав про наслідки, а вони виявляються дуже серйозними. Що ж тепер буде з дівчатами?

Чи зможуть вони втілити в реальність свої плани і мрії? Що ж за неприємності можуть влаштувати ті дядечки, які знаходяться по той бік екрану? Не уж то батьки відвідають про їх плани і непристойні розваги? Фільм Вечірка з тинейджерами (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Карк’етта
В ролях: Ніколь Блум, Фаббіанн Терез, Пет Хілі, Мішель Борт, Джошуа Леонард, Ей Джей Боуен, Зак Генрі, Лу Вегнер, Рівер Олександр, Морган Пітер Браун

загрузка...