Фільм Велетень (1998) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Він живе з дідусем і бабусею, які не посміхаються. У сьомому класі хлопчик виглядає, як Годзілла, про нього шепочуться на перервах. Група підлітків любить доставляти незручності оточуючим, вони не залишили без уваги і його. Пропозицію про дружбу не зацікавило Макса, адже чинності гіганта вони хочуть використовувати в руйнівних цілях. Мрійник і хотів би стати хмарою, годинами може розглядати небо, безтурботність і спокій якого його вражають. Поява нових сусідів привернуло хлопця, пані з сином інвалідом дуже незвичайні люди. Кевін справжній винахідник, начитаний і кмітливий.

Він хворий з народження, насилу пересувається. Завдяки свої знанням і таланту, його обрали вчителем з читання для Макса, у якого великі проблеми з навчанням. Навчитися уяві було пріоритетом в їх спільних заняттях, терплячість маленького викладача до відсутності виконаних завдань допомогла йому завоювати авторитет у мовчазної учня. Історія Короля Артура захопила юного велетня, а гумор і добродушність Кевіна розташували однокласника до дружніх відносин. Приятелі відправляються на свято феєрверків. Фільм Велетень (1998) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Приголомшливий салют був особливо добре видно хворій дитині з допомогою одного-здорованя, який рятує обох від нападу місцевих хуліганів. Рідні пишаються ним, а поліція висловлює подяку. Невгамовний один пропонує гуляти високо над світом, пригоди тривають.

Режисер: Пітер Челсом
В ролях: Кіран Калкін, Елден Хенсон, Шерон Стоун, Гаррі Дін Стентон, Джина Роулендс, Джеймс Гандольфіні, Джилліан Андерсон, Міт Лоаф, Дженніфер Льюїс, Дуглас Біссет


загрузка...