1922 рік. Нік Каррауей, колишній студент Єльського інституту, переїжджає з простецького Середнього Заходу в манірний і чванливий Нью Йорк, вже тоді відрізнявся своєю особливою вдачею. Нік відвідує з дружнім візитом будинок своїх далеких родичів, які всі вуха йому прожужжали про містер Гетсбі, влаштовувала чудові за мірками того часу, вечірки. Так як Каррауэй оселився неподалік від обителі Гетсбі, то незабаром, йому приходить запрошення від мільйонера взяти участь в одній з таких вечірок. Рухомий цікавістю, Нік відповідає позитивно. Прибувши в житло олігарха, він був вражений розмахом гулянки.

Незабаром, новоспеченому нью йоркцю надається відмінна можливість особисто познайомиться з господарем. На чималий подив Ніка, Гетсбі виявляється аж ніяк не старим спокушеним життям розпусником, а дуже навіть пишучим здоров’ям симпатичним молодим чоловіком. Між Каррауэем і мільйонером зав’язуються дружні відносини. Нік сповна занурюється в світ інтриг, махінацій, зрад і обманів. Фільм Великий Гетсбі (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незабаром він дізнається секрет свого нового друга-виявляється, Гетсбі народився в злиденній родині, а своєму нинішньому становищу зобов’язаний тим, що врятував одного мільйонера від неминучої загибелі.

Режисер: Баз Лурман
В ролях: Леонардо Дікапріо, Тобі Магуайр, Кері Малліган, Джоел Едгертон, Айла Фішер, Джейсон Кларк, Елізабет Дебики, Каллэн Маколіфф, Джек Томпсон, Амітабх Баччан

загрузка...