Зюхра навіть і подумати не могла, що одного разу вона сподобається заможного й впливового чоловіка по імені Фікрет Каракай. Дівчину зовсім не хвилюють ні він сам, ні його багатство. Проте батьки, бачачи, якою багатий чоловік закохався у їх донька, хочуть видати її за Фікрет. Але сама дівчина зовсім не хоче заміж, тим більше за нього. Вона знає цього чоловіка, як жорсткого і владолюбного людини. Зюхра вважає, що долю потрібно зв’язати з людиною, яку любиш. Однак батьки навіть і чути не хочуть дочка. Зюхра вирішує показати свою непокору і в перший же день збігає від Фікрета.

Дівчина знає, що якщо вона залишиться в містечку, то її спіймають і знову повернуть до нелюбого чоловіка і вирішує втекти, куди очі дивляться. По дорозі вона зустрічає молодого хлопця по імені Сеїт – місцевого каменяра, який, на щастя, вирішує допомогти бідній дівчині. Фільм Венера (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незабаром ця підтримка і розуміння переростає в більш тісне відношення та молоді раптом усвідомлюють, що вони полюбили один одного. Але несподівано в їх житті з’являється син Фікрета, який теж закохався в Зюхру і хоче на ній одружитися.

Режисер: Ейша Маржара
В ролях: Дебарго Саньял, Джеймі Майерс, П’єр-Ів Кардинал, Ембер Гольдфарб, Зена Даравалл, Гордон Уорнеке

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress