Тому цілий день проводив прослуховування, йому необхідна актриса п’єси, яку він збирається поставити в театрі в місті Парижі. Залишившись на самоті, по телефону він скаржиться, що все кандидатки грають непереконливо. Для того, щоб виконати головну роль в жодної з них немає в достатку такого таланту. І в момент, коли він збирався вже йти раптово з’являється дівчина на ім’я Ванда, значно спізнилася на прослуховування, і намагається переконати його, що саме вона підходить на цю роль. Вона являє собою натуральний згусток енергії.

Новоспечена кандидатка уособлює собою все, що ненавидить Тома: вона навіжена, вульгарна і ні перед чим не зупиниться, щоб роль дісталася саме їй. З охотою Тома погоджується надати їй шанс, щоб показати себе, і з великим подивом він спостерігає за метаморфозою, яка відбувається з дівчиною. Вона продемонструвала чудове розуміння психологічного стану героїні, чиє ім’я, до речі, вона носить. Плюс до всього вона все репліки знає напам’ять. Фільм Венера в хутрі (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Прослуховування триває дуже довго і поступово набирає обертів, у Томи з’являється потяг до цієї загадкової дівчини Ванді. Поступово це почуття перетворюється на одержимість.

Режисер: Роман Поланскі
В ролях: Емманюель Сеньє, Матьє Амальрік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress