Фільм Весь цей світ (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Всі ми звикли до того, що можемо в будь-який момент відправитися куди нам заманеться, дихати свіжим повітрям, стосуватися дерев, спілкуватися з іншими людьми. Ми не цінуємо це і сприймаємо як належне. Але є люди, які позбавлені такої можливості. Молода дівчина Медді — одна з таких нещасних особистостей. У неї досить рідкісна хвороба, через яку все своє життя вона змушена перебувати в спеціально обладнаному будинку, за межі якого їй не можна виходити. Вона знайома з променями сонця лише завдяки величезним вікнам.

Медді живе як у в’язниці і мріє про те, щоб стати звичайною людиною, таким як всі, і отримувати задоволення від навколишнього світу… Також головна героїня вже досить давно закохана в сусідського хлопця. Вони змушені спілкуватися крізь товсте віконне скло та не мають можливості навіть доторкнутися один до одного. Але одного разу вони приходять до висновку, що хочуть бути разом, незважаючи не на що і збираються ризикнути всім, що у них є.

Чи зможуть вони нарешті знайти щастя? Досить незвичайна історія кохання між хлопцем і дівчиною, яка порадує цінителів якісних мелодрам. Фільм Весь цей світ (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стелла Меги
В ролях: Амандла Стенберг, Нік Дж. Робінсон, Аніка Ноні Роуз, Ана де ла Регера, Тейлор Хіксон, Данубе Ермосільо, Ден Пейн, Фіона Лоуі, Сейдж Броклбэнк, Роберт Лоуренсон


загрузка...