Центральний персонаж цього фільму по імені Єгор — відмінний мисливець, який спеціалізується на відстріл вовків. Цей хлопець виріс серед дикої природи і продовжив справу своїх батьків і дідів, які з покоління в покоління передавали свої таланти. Всі вони були потомственим мисливцями, які не боялися самих хижих звірів і суворого клімату. Якось при зустрічі зі звичайної на перший погляд вовчиці, відбувається дійсно унікальний випадок, який практично неможливо пояснити з точки зору науки. Здається, що ця голова зграї володіє містичними здібностями і звичайна зброя проти неї неефективно.

Назріває протистояння людини і дикого звіра, який намагається вижити в суворих умовах зими. Однак нитки цього протистояння набагато складніше і глибше, ніж може здатися на перший погляд. Скоро це протистояння торкнеться багатьох жителів невеличкого села, які виявляться мимовільними свідками драми розгорнулася на їх очах. Фільм Весьегонская вовчиця (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Самотня вовчиця шукає того, хто зможе кинути їй виклик. Підсумок цієї сутички визначити неможливо. Весьегонская вовчиця зберігає секрет, що далеко не кожна людина може зрозуміти і прийняти.

Режисер: Микола Соловцов
В ролях: Олег Фомін, Лев Борисов, Олена Дробишева, Лев Дуров, Володимир Гостюхін, Наталія Казначеєва, Ірина Савіна, Олександр Тютін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress