Фільм Веселощі, веселощі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя трьох жінок наповнена безліччю малоприємних подій, що виникають через наявну у них патологічної, алкогольної залежності. Кожній особі притаманні строго індивідуальні проблеми, що супроводжуються глибокими переживаннями. Дорота-професійний прокурор, що побудувала успішну кар’єру. Перебуваючи в стані сп’яніння, вона неодноразово здійснювала різні правопорушення. Щоб виключити заслужене покарання, вона безсоромно використовує службове становище. В успішному приховуванні неприпустимих витівок їй допомагає чоловік, який є впливовим політичним діячем. Тереса має професію дитячого хірурга.

Через шкідливу пристрасть вона позбулася сім’ї, залишившись на самоті перед виникаючими регулярно проблемами. Самотня жінка, не бажаючи перебувати в спорожнілій квартирі, постійно перебуває в лікарні, де працює ординатором. Одного разу вона заявилася на чергування, прийнявши значну дозу алкоголю. Неналежна поведінка створює нові неприємності. Фільм Веселощі, веселощі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Магда-юна студентка, яка обожнює веселитися. Після навчання вона підробляє в хорошому місці. Одного разу вона здійснює невиправдані вчинки під дією алкоголю, що призводять до сумним наслідкам.

Режисер: Кінга Дембска
В ролях: Агата Кулешу, Марія Дембська, Дорота Коляк, Марцін Дороцинский, Monica Babula, Мирослав Бака, Mariusz Bakowski, Катажина Баргеловска, Magdalena Bieganska, Пжемислав Блущ


загрузка...