Фільм Весілля Містера Дарсі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Художній фільм з елементами драми під назвою «Весілля Містера Дарсі» є черговою інтерпретацією знаменитого роману, події якого перенесено в даний. У центрі сюжету виявляється шкільна вчителька на ім’я Елізабет Скотт. Історія починається з того, що героїня не може самореалізуватися: вона постійно пробує нові речі, однак не може знайти нічого путнього. Одного разу дівчина отримує запрошення на професійну виставку собак, що проходить в Нью-Йорку. Взявши чотириногого друга, вона купує квиток на літак і мчить на захід. Прибувши на місце, Елізабет знайомитися з поважними членами журі, серед яких сидів багатий бізнесмен Донован Дарсі.

Спочатку жінка порахувала його надмірно самовпевненими і цинічним дурнем, адже оцінками він буквально не залишив шансів на перемогу. Однак пройшовши низку безглуздих ситуацій і забавних співпадінь, герої розуміють, що закохалися. Так новоспечена парочка обзаводитися нотками романтики, а після і зовсім готується до церемонії одруження. Фільм Весілля Містера Дарсі 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак томливе очікування весілля призводить до численного ряду проблем, що заважають побудувати щасливе майбутнє. Серйозна різниця в темпераменті і поглядах на життя змушує поставити питання — чи варто виходити заміж?

Режисер: Стівен Р. Монро
В ролях: Сінді Басбі, Райан Паиви, Френсіс Фішер, Ясмін Болл, Лини Еванс, Теммі Гілліс


загрузка...