Нерідко робочим за службовим професійної діяльності доводиться освоювати далекі землі. Команда німецьких фахівців спрямована в мальовничий куточок країни, розташований в прикордонній зоні двох держав. Тут глибокі культурні зв’язки грецького та болгарського етносу. На непроханих гостей дивляться з підозрою, проте будівельникам необхідно якось налагоджувати побут у межах виробництва. Їм потрібно розташувати до себе місцеве населення, яке не надто прагнути знаходити нових друзів. Яким буде процес асиміляції? Як представники різних народів знайдуть консенсус у приземлених питаннях?

Наскільки цікавим може бути досвід іноземних громадян у вирішенні власних проблем? Тернистий шлях належить пройти кожної особистості, яка опинилася в непростих умовах. Впораються чи німці зі складним завданням щодо формування міцної комунікації? Фільм Вестерн (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зможуть заручитися підтримкою тих, з ким по волі випадку потрібно жити поруч до здачі в експлуатацію важливого об’єкта? Як долати мовний бар’єр, який заважає повноцінно розуміти співрозмовника?

Режисер: Валеска Грізебах
Актори: Мейнхард Нойманн, Рейнхардт Ветрек, Сюйлейман Аліл Летіфа, Венета Фрагнова, Виаро Борисова, Кевін Башев, Аліосман Делієв, Момчил Синань, Роберт Гавеллек, Йенс Клейн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress