Молода жінка на ім’я Тріш зуміла досягти чималого за останні роки своєї кропіткої діяльності. Тепер вона володіє власною кондитерською, справи якої йдуть в гору. Цей невеликий бізнес приносить їй чималий дохід. Тому її фінансовий стан можна оцінити як цілком стабільний. Протягом усього часу поруч з нею перебуває її рідна сестра, яка готова підтримати її у будь-яку хвилину. Також вона має кількох вірних подруг, з якими проводить основну частину свого вільного часу. Досі Тріш не вдалося лише знайти особисте щастя. У цьому питанні їй ніяк не пощастить.

Одного разу дівчині надається можливість познайомитися з дуже привабливим чоловіком. Вони поки що не бачили один одного в живу і призначили зустріч заочним чином. Але в призначений день і годину Тріш настільки відчужено займається лише своїми трудовими обов’язками, що, в кінцевому підсумку, спізнюється на побачення. Вона остаточно розчарована і відчуває себе круглої невдахою.

Адже вона втратила шанс познайомитися з потенційним симпатичним залицяльником. Раптово з нею починає відбуватися низка несподіваних подій, які приведуть дівчину до її справжнього щастя. Фільм Вибачте за запізнення (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Брайан Бру
В ролях: Емілі Роуз, Баррі Уотсон, Крістофер Скотт, Майкл Біркеланд, Олесандра Дарем, Що Донор Джералд, Крістен Марі Халлинджер, Шона Кей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress