Фільм Вічні невдахи (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молодий хлопець, на ім’я Джей є незвичайним учнем середньої загальноосвітньої школи. Він завжди був першим, займав лідируючі місця і хизувався невдах, знаходячи час над ними познущатися. Але одного разу, доля прописала йому удар у відповідь. Схоже, в помсту за зайву гордість він отримав по заслугах, зламавши руку. Трагічна обставина сталася з волі безглуздого випадку. В результаті травми, тренер відсторонив популярного хлопчика від фізичних тренувань. Поки кінцівки гоїлися, він неабияк злився і не знаходив місця. Він прекрасно розумів, що довге Неробство, в очікуванні поправлення, не пройде просто так.

Він втратить форму і виб’ється з ладу, ставши другим, а то і третім кращим гравцем на полі. Подібного він не міг допустити. Тому прийняв рішення записатися в команду по кросу. У групі бігунів були в основному аутсайдери, яких він ретельно зневажав і при будь-якому зручному випадку принижував, тому він з усмішкою поповнив їх ряду. Але незабаром усвідомив, що вони далеко не слабаки, якими здаються. Фільм Вічні невдахи (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Новоспечений атлет, через деякий час, дізнавшись хлопців ближче, захотів чогось у них навчитися. З вигляду кволі спортсмени змогли довести хлопчині, що справжня дорога веде до успіху, не лежить через силу, схвалення оточуючих і влада.

Режисер: Ентоні Солорзано
В ролях: Ісідро Алеман, Рейчел Еліг, Стефані Альмараз, Бен Атес, Бен Баррет, Джеффрі Бесерра, Енді Буено, Хосе Дуарте, коді Есківель, Джошуа Гейдж


загрузка...