загрузка...


Амстердам прославився на міжнародному просторі наявністю легких звичаїв, відсутністю високих моральних принципів і схильністю місцевого населення до розгульного життя і розпусті. В місті повному розважальних розваг живуть троє давніх приятелів, які є студентами престижного навчального закладу. Їх долі по-різному складаються, у кожного є певні проблеми, пов’язані з труднощами в особистих взаєминах, де все виходить непросто і не завжди успішно. Є у хлопців індивідуальні секрети, якими не слід ділитися з кращими друзями. Хлопців об’єднує бажання брати участь у всіляких розвагах, що існують в Амстердамі у великому достатку.

Вони регулярно відвідують багатолюдні вечірки, де веселяться в оточенні однолітків, не обтяжених серйозними зобов’язаннями. Молодь сьогоднішнім днем звикла жити, не замислюючись про майбутнє, бажаючи проводити час, насолоджуючись веселощами і безпечністю. Незабаром один з приятелів сумне повідомлення отримує про раптову смерть батька.

Велике горе, яке охопило близького друга, відгукується в серцях товаришів, охочих підтримати нещасного в складний життєвий період. Фільм Відкрите море (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Міхіл Ван Ерп
В ролях: Julia Akkermans, Аннеке Блок, Жаклін Блом, Annelies Boel, Брем Купмэнс, Jacob de Groot, Гийс де Ланге, Кім Феенстра, Малу Гортер, Tim Helderman

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress