Фільм Відлітай один (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На березі річки Ганг розташований священний містечко під назвою Бенарес. Ситуація в цьому місці не радує місцеве населення. Виявляється, що місто ніби несе покарання для людей, які не бажають дотримуватися давні традиції і виходять за рамки пристойності. Головна героїня фільму – дівчина на ім’я Деві. Вона є студенткою. У неї сталося нещастя, внаслідок якого помер улюблений чоловік. Тепер героїня вважає, що винна в тому, що трапилося і її соціальна позиція поступово знижується. Деві потрапляє в обійми незнайомих чоловіків і це відбувається дуже часто.

У неї є батько по імені Патак. Він теж слабохарактерний. Від продажної поліції немає спокою, тому доводиться діяти за принципом. Навіть моральна сторона не здатна впоратися з ситуацією. Навколо повне зрада і розправа. Один молодий чоловік на ім’я Діпак ріс у бідній сім’ї. Він практично не звертав ніякої уваги на багатих людей. Але ось сталося дещо дивне, коли хлопець полюбив дівчину, що належить багатій родині.

Тепер доведеться добре постаратися, щоб завоювати увагу красуні і впоратися з проблемами з боку батьків. Однак від мети герой не збирається відходити. Фільм Відлітай один (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нирадж Гхайван
В ролях: Річа Чадда, Санджай Мішра, Вікі Каушал, Панкадж Трипати, Звинувачує Кумар, Бхагван Тіварі, Бхупеш Сінгх, Сатья Кем Ананд, Mohit Abrol, Deepak Agarwal


загрузка...