загрузка...


Події фільму відбуваються в 1821 році на території Бразилії. Антоніо є власником фазенди, і справи в нього йдуть не погано. Але несподівано все змінюється в той момент, коли в сімейство плантатора приходить біда. Від хвороб, чоловік починає втрачати своїх рідних. Його угіддя опиняються в скрутному стані. Антоніо не знає, що сталося з його вдачею, чоловік навіть думає, що завинив перед богом, який вирішив покарати його. Ті родичі головного героя, які ще були в живих, були терміново відправлені в містечко Серра.

На минулому успішною і прибутковою плантації, залишаються лише раби, і ще кілька людей. Але як повернути цих земель колишнє благополуччя? Крім рабів на фазенді дружина Антоніо, яка була племінницею його покійної дружини, і його бабуся. Ця стара жінка, вже, здається, остаточно втратила розум. Справи тимчасово бере в свої руки чорношкірий чоловік, який вільний від рабства.

Він має намір повернути цій плантації благополуччя, яке було на цих землях. Чи вийде у нового керуючого виконати свою місію? Фільм Відлив (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даніела Томас
В ролях: Адріано Карвальо, Луана Тіто Настас, Сандра Корвелоні, Роберто Аудіо, Жулиана Карнейро да Кунья

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress