Фільм Відьма (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Настало літо, і школярі їдуть відпочивати в літній табір на березі моря. Там вони мріють весело провести час і насолодитися відпочинком. В табір і вирушили дві дівчини – красива, яскрава Людмила і спокійна, замкнута в собі Тоня. У таборі вони ділять одну кімнату на двох. Як-то обидві дівчини помічають веселого, енергійного, яскравого, красивого хлопця на ім’я Єгор, і таємно в нього закохуються. Люда була впевнена, що Єгор вибере її. Однак, спокійна Тоня, набравшись впевненості в собі, вирішила просто так не поступатися місцем суперниці. Між героїнями почалася справжня боротьба за серце юнака.

У процесі всі підлітки табору дізнаються, що спокійна Тоня має нестоящими надприродними здібностями. Так школярі почали прозывать дівчину відьмою і переслідувати її на кожному кроці. Відпочинок для Тоні перетворився в справжній жах, адже протистояти громадській думці дуже важко. Однак, зовсім скоро всі школярі дізнаються, що є відьмою зовсім не Тоня. Фільм Відьма (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Справжня володарка надприродних сил має намір переступити межу дозволеного. Цей відпочинок школярі запам’ятають назавжди, адже попереду їх чекає справжній жах, з якого вибратися буде дуже складно.

Режисер: Дмитро Федоров
В ролях: Марія Баєва, Анатолій Горячев, Дарина Екамасова, Петро Коврижних, Ольга Сырцова, Всеволод Миколаїв, Поліна Шашуро, Максим Максимов, Софі Шуткина, Маргарита Спасибі


загрузка...