Фільм Відпустка з мамою (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Андреа – молода жінка, яка вирішила зробити приємний сюрприз сімдесятип’ятирічної матері напередодні ювілейного дня народження. Своєрідний, пам’ятний подарунок полягав в організації спільної невеликої подорожі. Дочка вирішила провести з престарілою мамою найближчі вихідні в романтичній і колоритній Вероні. Безсмертна, красива історія неповторною любові загальновідомих Ромео і Джульєтти пов’язана з цим містечком, наповненим неповторною, дивовижною атмосферою душевного спокою. На жаль, грандіозним планам родичок на відмінний відпочинок не судилося реалізуватися.

Коли мандрівниці приїхали в Верону, раптово почали відбуватися катастрофічні події, що несуть реальну небезпеку для численних туристів, що прибули за незабутніми враженнями в старовинне місто. Надійшло тривожне повідомлення про несподівану активність вулкана. Всі польоти негайно скасували, вирішивши можливості іногородніх громадян повернутися додому. Жінки почали шукати інші способи покинути небезпечну територію.

Додаткові проблеми створювала схильність літньої матері до авантюризму. Вона скористалася обставинами для прояву особливостей характеру. Фільм Відпустка з мамою (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Флоріан Фрошмайер
В ролях: Роберт Лор, Христина Шорн, Хейк Фейст, Томас Лимпинзель, Максиміліан Еренріч, Штефан Пунтигам, Аня Клінг, Сусанна Капурсо, Вітус Візер, Charles Rettinghaus та інші


загрузка...