загрузка...


Хтось вибирає сторону закону, хто приймає рішення йти проти нього. Салліван — поліцейський і, по взаємодії, помічник кримінального авторитета Френка Костелло. Будучи десятирічним хлопчиком, Колін Салліван, потрапив під опіку мафії і спеціально навчався в поліцейській академії, щоб у Костелло в поліції була людина, якій він міг би довіряти. Костиган – однокурсник Саллівана. Йому необхідно зробити все для того, щоб заслужити довіру мафіозі і потрапити в його команду. Костиган організовує нападу, відправляється у в’язницю, а вийшовши з неї, починає торгівлю наркотиками.

Все робиться для того, щоб привернути до себе інтерес Костелло. І йому це все-таки вдається. Ініціюючи бійки, на підвладній босові мафії території, Костиган привертає його увагу. Водночас Салліван, починає ріст по кар’єрних сходах і отримує посаду у відділі спеціальних розслідувань. У нього зав’язується роман з психологом, яка спостерігає за станом психіки поліцейського впровадженого в круги мафії.

За збігом обставин, але отримає завдання по розкриттю особистості людини Костелло, що працює в поліції, ким сам Салліван і є. Як складеться ситуація і хто перший видасть себе? Фільм Відступники (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мартін Скорсезе
В ролях: Леонардо Дікапріо, Метт Деймон, Джек Ніколсон, Марк Уолберг, Мартін Шин, Рей Уїнстон, Віра Фарміга, Ентоні Андерсон, Алек Болдуін, Кевін Корригэн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress