Фільм Відвідувач (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода пара Цибулі та Отілія переїжджають у велике місто, де вони мають намір почати нове життя. З переїздом їм допомагає давній друг Влад, який не кинув їх у важку хвилину, а потім став частим гостем в їхньому сімейному гніздечку. Пари стають мешканцями квартири в старому будинку, так як на нове житло у них поки ще не зароблені гроші. Проте з цією квартирою було щось явно не так, оскільки попередні орендарі безслідно зникли, а в один день і Отілія зникла без попередження. Лука кидається на пошуки коханої і місце її знаходження виявляється абсолютно несподіваним. Двоє закоханих Цибулі і Олівія з маленької провінції переїжджають в сучасний мегаполіс, щоб почати нове життя.

Завдяки допомозі їх близького друга парі вдається недорого зняти квартиру у старовинному будинку. Крім головних героїв фільму «Відвідувач» у будинку живе старий чоловік по імені Фелікс. Одного разу ввечері Цибулі і Олівія сваряться і поки улюблена залишається плакати в спальні, чоловік спускається вниз. Його будить її несамовитий крик. Лука, ледь прокинувшись, забігає в спальню, але вже пізно – Олівія кудись зникла. Фільм Відвідувач (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Подальші пошуки не приносять результату, а сам хлопець дізнається про те, що його кохана не перша, хто зник у цій квартирі. Виявляється, що будинок оповитий жахливими чутками про те, що в його стінах безслідно зникають дівчини.

Режисер: Джаміл Хенді
Актори: Oleg Apostol, Андрія Бошняг, Carmen Cinteza, Andrei Ciopec, Mia Crisan, Anastasia Dima, Oana Gabriela Draghici, Oana Irina Dutu, Bogdan Fanariu, Йонут Грама


загрузка...