Фільм Вигода (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Здається, що у все, навіть далекі від сучасних часів, існували як вищі, так і низькі верстви населення. Звісно, не обходиться без бідних, багатих і в наші дні. Відповідно, подивившись фільм, що отримав назву Вигода, глядачі переконаються, що картина нашого майбутнього нічим не відрізняється особливо від справжньої реальності. Швидше вона постає навіть ще більш жахливо, змушуючи задуматися над багатьма речами. У місті майбутнього цінуються виключно гроші, а до здібностей людини або його таланту нікому немає особливої справи. Жінка Гвен досить здібний, професійний маркетолог.

Однак відшукати посаду з гідним окладом вона не в змозі, так зовнішністю відрізняється досить скромною, простою, зовсім нічим не примітною. Їй доводиться самостійно виховувати маленьку доньку, забезпечуючи дитині відповідну сучасним вимогам життя. Тільки робити це стає складніше з кожним днем все. Роботу відшукати катастрофічно важко і незабаром вони з малятком опиняться за межею бідності. Фільм Вигода (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тоді нещасна жінка погоджується взяти участь в досить небезпечному, складному експерименті. Суть досліджень полягає у вивченні специфічних особливостей, які має людська свідомість.

Режисер: Дженніфер Фанг
В ролях: Жаклін Кім, Джеймс Урбаняк, Ясмін Кази, Кен Жонг, Дженніфер Або, Саманта Кім, Трой Зі, Олівія Хортон, Дженніфер Ікеда, Мерседес Гриффет


загрузка...