Фільм Війна Джо (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джо Карузо — морський сержант, двічі побував в Іраку. Безстрашна рішучість спонукала його приєднатися до піхотинцям. Було вирішено взяти участь у війні з терором, які вийшли з-під контролю. Блискучі перспективи продовжити кар’єру хокеїста і одружитися забуті. Військовий обов’язок поставив крапку в спортивному захопленні і практично зруйнував особисті відносини. Але, в підсумку, виснажливі поїздки бійця залишилися позаду. Настав день повернення додому. У двадцять один рік у бравого солдата фактично все є.

Незвичайний розум, сталеві м’язи, любляча сім’я, красива подруга і звання зірки хокею. Але життя американця пішла під укіс. Протягом цілого року намагається зібратися з силами, щоб боротися з посттравматичним синдромом. Бажання лише одне — повернутися до нормального життя. Самостійно впоратися з недугою не вдалося. Не допомогли ні родичі, ні друзі. Їх підтримки виявилося недостатньо. Доходить до пошуків розради в пляшці. Відбувається поступове відчуження від друзів. Зрештою, Джо прийняв рішення почати лікування. Герой прагне відновити контроль над своїм неспокійним існуванням. Заручається повним сприянням товаришів і близьких. Але головна надія — висококваліфікований терапевт Майкл Галанте. Психолог змусив розкрити всі внутрішні страждання.

Фізично Карузо в порядку, але емоційно розтрощений. Чоловіка мучать криваві спогади про жахливу перестрілці. Він знайомиться з ветераном Максом Шеллом і вони швидко знаходять спільну мову. Їх об’єднує одна болісна проблема. Фільм Війна Джо (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Філ Фальконе
В ролях: Майкл Маркевич, Арманд Ассанте, Том Сайзмор, Едвард Еснер, Тіна Грим, Джо Лісі, Бріджет Фицджералд, Луїс Ванариа, Роберт С. Кірк, Крешимир Новакович


загрузка...