Фільм розповідає про неймовірні події, які відбулися в житті молодої дівчини на ім’я Сара. Дії розгортаються в сорок четвертому році минулого століття. Саме в цей час наближався кінець Другої Світової війни. В якийсь момент дівчина разом зі своїм дідусем знешкоджує німецького диверсанта. Хлопець виявляється важко пораненим, тому головні герої приводять його до тями, рятуючи його життя. Після цього вони вирішують здати його військовим, щоб не нарватися на серйозні проблеми. Після цієї події Минув деякий час. Війна закінчилася, і настав повоєнний час. Воно стало болісним і складним для Сари.

Справа в тому, що помер її улюблений дідусь, і тепер їй доводиться якось виживати самостійно. Головна героїня відразу відчула, що таке доросле життя без рідної людини поруч. Їй дуже не вистачало дідуся, який в будь-який момент міг надати допомогу. Однак час не повернути, і потрібно навчитися жити далі. Сара практично справляється з усіма життєвими труднощами, які виникли в післявоєнний час не тільки у неї, але і у всіх оточуючих людей. Фільм Війна Сари (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона навіть подумати не могла, що через тривалий проміжок часу на її порозі виявиться саме той німецький солдат, якого вона врятувала разом зі своїм дідусем. Це стало несподіваною подією, яка значно перевернула звичне існування молодої красуні, але в яку ж сторону?

Режисер: Брайан Про
В ролях: Лілі Сміт, Саймон Крістіан, Пол Ентоні-Барбер, Джорджія Тейлфорт, Соллиэнн Феллоус, Джефф Раггетт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress