Фільм Вік і Фло побачили ведмедя (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Драматичний фільм «Вік і Фло побачили ведмедя» 2013 розкриває всю складність життя жінки після тюремного звільнення. Адаптація після тюремного установи проходить у всіх по-різному. Багато людей не можуть знайти своє місце, вони звикають до того, що було за гратами і вже не можуть жити без суворого режиму і тюремних камер. Такі люди знову і знову скоюють злочини, щоб повернутися у в’язницю. Але є й ті, хто з нетерпінням чекає виходу на свободу, щоб насолодитися тим, чого їм так не вистачало в ув’язненні. В’язниця адже позбавляє всіх життєвих насолод і задоволень.

Героїня фільму вирішує поїхати до свого родича прямо з автостанції. Після укладення вона хоче насолодитися тишею, там цього добра вистачає. Природа, як відомо, лікує будь-які потрясіння. Великий плюс полягає ще і в тому, що там вона зможе побачитися зі своєю давньою подругою. Разом вони починають шукати пригоди, щоб наситити своє життя. У них це чудово виходить. Фільм Вік і Фло побачили ведмедя (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Подруги потрапляють у різні ситуації, але їх рятує те, що вони разом. Друзі адже для того й існують, щоб допомагати в складний період життя. Іноді навіть здається, що старі подруги просто вирішили відірватися як слід після багаторічної перерви.

Режисер: Дені Коте
В ролях: П’єретта Робитейлл, Романа Боренже, Марк-Андре Гронден, Марі Брассар, Georges Molnar, Олів’є Обен, П’єр-Люк Фанк, Гі Товетт, Рамон Чеспедес, Дені Бадьоро


загрузка...