Фільм Вік кохання (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Щоденна метушня, пов’язана з робочими буднями і сімейними турботами, затягує особистість в мережі однаковості. Непомітно роки проносяться геть, не залишаючи після себе в голові навіть крихти пам’ятних подій. Пухке сімейне існування, що протікає в потоці побутової облаштованості, згладжує терпимістю неприємні моменти відсутності палких пристрастей. З віком любов згасає, віддаючи перевагу звичці, розміреності і прихильності до об’єкта забутою мрії. Висмикнути особистість із запланованого існування непросто. Людина люто чинить опір усіляким змін, якщо вдається задовольняти повсякденні проблеми своєчасним вирішенням нагальних питань.

Обов’язкова путівка в курортну зону стає для Ігоря панацеєю від депресії й апатії. Незважаючи на романтичні перспективи, відповідального сім’янина вдається з великими труднощами відправити на заслужений відпочинок в оздоровницю. Ользі довелося відкласти всі заплановані справи заради санаторію, де відпочиваючі громадяни беруть щоденні процедури, приділяючи увагу дієті і розпорядку дня. Швидкоплинне знайомство зближує споріднені душі, здатні захоплюватися ще протилежною статтю.

Взаємна симпатія поглинула свідомість. Короткий роман наближається до завершення, коли приходить час повертатися в рідні стіни замкнутого простору. Фільм Вік кохання (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андрій Селіванов
В ролях: Наталя Терехова, Сергій Мухін, Рита Дьяченкова, Олександр Макогон, Іван Шмаков, Олександр Якушев


загрузка...