загрузка...


Восьме століття. Скандинавія. В центрі уваги знаходиться самий чесний і добропорядна людина по імені Рагнар Лодброк, який є вікінгом і фермером. У нього є глобальні плани на найближче майбутнє, але здійснити їх не так просто, як здається. Справа в тому, що він хотів би оголосити про об’єднання всіх оточуючих племен, які перебували б під одним спільним прапором. Крім цього Рагнар планує відправити групу на дослідження західних територій, на яких ще не ступала нога людини. В цей самий момент граф Гаральдсон вирішує зібрати невелику групу, щоб відправити своїх воїнів на захоплення територій.

Він не звик діяти за правилами, адже йому легше відняти, ніж домовитися і жити в мирі і злагоді. Звичайно ж, головний герой не може сидіти, склавши руки. Він вирішує зібрати свою невелику армію, щоб вступити в протистояння з ворогом. В цей самий момент розпочинається потужне повстання, яке має деякі негативні наслідки вже в найближчому майбутньому. У якийсь момент Рагнару і його воїнам вдається взяти під свій контроль монастир.

Вони намагаються забрати звідти все, що можна буде вигідно продати. Тоді граф розуміє, що це ні до чого доброго не приведе, тому погоджується відправити загін на захід. Фільм Вікінги (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тенні Фейрчайлд
В ролях: Ейдан Олександр, Сідні Свині, Ной Манк, Джессіка Эмли, Мігель А. Нуньєс мл, Бріджит Олбо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress