Заробити грошей можна різними способами, від чесних, до відверто кримінальних. Герої фільму «Викрадач» вибрали для себе другий варіант, не боячись опинитися за гратами. Двоє нерозлучних друзів придумали хитру зміну вимагання великих грошей. Вони спочатку викрадали елітне авто, а потім починали вимагати у власника викуп замість викраденої тачки. Багаторазово спосіб спрацьовував, поки одного разу ситуація не вийшла з-під контролю. Отримавши наводку, юнаки викрали Мерседес, який опинився для них фатальним.

Послідували потім халепи не варті й копійки, але молодим людям було пізно повертати назад, оскільки механізм був запущений. Зв’язавшись з господарем шикарної власності, хлопцям вдалося домовитися про отримання сотень тисяч рублів. Однак, багач несподівано висуває дивну умову, виконання якого гарантує успіх угоди. Від безвиході, злочинці погоджуються виконати висунуту вимогу.

Вони ще не знали, які згубні наслідки буде мати їх авантюра. Що такого оригінального хотів замовник, що втілити його плани в життя виявилося дуже складно? Фільм Викрадач (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Максим Кулагін
В ролях: Олександр Петров, Дмитро Чеботарьов, Антон Філіпенко, Ольга Хохлова, Антон Лапенко, Євген Сергєєв

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress