Молода жінка Міріам, ухваливши починати журналісткою, жодного разу ніяк не пошкодувала про те, ніби влаштувала такий відбір. Їй справді приносило задоволення творити статті і слова, нерідко вона діяла з різними фотографами, а як скоро познайомилася з Полом, кой робив гарні знімки, ця жінка витоку з ним перетинатися. Їй було так добре з ним, з тих часів, як стартували справи з цією людиною, Міріам безперервно благала у власного керівника, щоб він призначав їй в помічники лише Пола. Не так давно героїню попросили рушити в Румунію, давши завдання зібрати путівник даної держави.

Міріам міркувала, ніби для виконання даного доручення їй потрібно було побувати чимало місць, проте вона ніяк не категорично відмовилася, так як хотіла рушити до могили власного тата, кой був тут похований. Їй на епізод його смерті не вийшло приїхати до Румунії, про що вона по сих часів шкодувала, якби дозволено було відмотати час назад, вона б закинула тоді роботу і з’явилася б на похорон, однак минуле було ніяк не змінити. Як скоро вона прибула в дану країну, то спочатку незначно провела часу в кафе з Полом, намагаючись вигадати самий-самий вдалий маршрут, а як скоро Міріам попросила свого улюбленого призупинити авто, герої близько направ від машинки, у їх з автомобіля викрали ноутбук Пола і мобільні телефонні апарати героїв. Героїня зовсім розсердилася на Пола, як скоро з’ясувала, ніби він ніяк не видалив їх інтимні фото з жорсткого диска ноута, а поки вона орала, на дорозі виник вантажівка. Міріам довелося благати шофера і його товариша, щоб вони підвезли її з фотографом, проте їй чомусь відразу не сподобався Вотан з даних двох хлопців.

Герої поговорили з водієм і його іншому, Міріам повідала про те, ніби її засновник чимало часу прожив в Румунії, а пізніше вона і Настил виявилися дані самі собі. Вони ніяк не давали, ніби з ними швидко станеться, якщо б здогадувалися, то як дозволено швидше втекли б з цієї країни. Фільм Викрадення в Румунії (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Карло Фуско
В ролях: Абраам Фонтана, Гучи Бій, Dumitru Georgescu, Еебра Туре, Пол Сорвіно, Майа Істодор, Андреа Штефанчікова, Майкл Медсен, Юн Кометті, Ileana Grigoras

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress