Головного героя фільму «Викриття» (Disclosure) Тома Сондерса, працівника великої компанії Digicom Corparation, чекає просування по службі. Його повинні призначити на пост віце-президента компанії. Але трапляється непередбачена і дивовижна обставина, яка переверне надалі все життя Тома. На цю посаду призначають колегу Тома, владолюбну і амбітну даму Мередіт Джонсон, з якою у нього в минулому, був швидкоплинний роман. Ставши безпосереднім шефом Тома, і будучи владною жінкою, вона намагається схилити Тома до інтимних стосунків. Том, категорично уникає, якою б то не було близькості з нею.

Розгнівана такою поведінкою свого підлеглого, вона звинувачує Тома в сексуальних домаганнях, проти чого, у Тома залишається одна-єдина зброя-викриття… Том займає високу посаду у великій корпорації, він батько двох дітей і живе в шлюбі з красивою дружиною. Життя більше нагадує казку, яка може впасти в одну мить через роман зі співробітницею. Тому очікує підвищення, на посаду віце-президента, дістається жінці, з якою він нещодавно переспав.

Тепер вона стала безпосередньою начальницею Тома і жадає продовження їх бурхливого роману, але отримує відмову. Тепер він на власному досвіді дізнається, що таке гнів незадоволеної жінки. Фільм Викриття (1994) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Баррі Левінсон
В ролях: Майкл Дуглас, Демі Мур, Дональд Сазерленд, Керолайн Гудолл, Рома Маффиа, Ділан Бейкер, Розмарі Форсайт, Денніс Міллер, Сьюзі Плэксон, Ніколас Седлер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress