Серед різноманіття людських уподобань, характерів і темпераментів існують особистості, не замислюються про очікують в майбутньому зміни. Вони ніяких не ставлять цілей, бездумно пливуть за течією, безглуздо пропалюючи відміряні долею роки. Поступово відбувається деградація, оскільки через повну бездіяльність не здійснюється розвиток. Такі люди в результаті в якихось перетворюються безпорадних, непотрібних істот, що мешкають на планеті. Віктор Гудв’ю освіти не має і навичок професійних. Він ніде не працює, не прагне змінити ситуацію, до рішучих приступивши дій. Безініціативний, молодий чоловік животіє в безпросвітній бідності, можливості не маючи оплатити витрати на електрику.

Він живе в абсолютній самоті в убогій хатині без друзів і родичів. Щоб положення поліпшити, потрібно починати діяти, але ледар воліє байдикувати. Одного разу він з незвичайною компанією заводить знайомство. Фільм Віктор Гудвью (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Нові приятелі допомагають на навколишній світ по-новому поглянути, про переживання забути, не думати про невдале життя і численних розчарування. Йому займатися доводиться якимись незрозумілими, сумнівними речами, що викликають безліч питань.

Режисер: Vincent Turturro
Актори: Шезі Сардар, Colton Clause, James Patrick Duffy, Kendahl Light, Louis Holmes

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress