Ви коли-небудь замислювалися про те, як буде виглядати життя з батьком боса мафії? Просто запитайте Вікторію Готті. Фільм розповідає про чутливу дитину, що росте з улюбленим батьком в постійному переживанні. Трагедія смерті її молодшого брата і її бурхливий роман, заборонений її батьком, з чоловіком, який згодом став її чоловіком. Вікторія сиділа в першому ряду з життям, яким захоплювався світ, весь час намагаючись примирити люблячого батька, якого вона обожнювала, з людиною, яку він був сповнений рішучості обрушити.Кримінальна драматична кінострічка розповість про життя реальній дівчині. Це Вікторія Готи, яка є донькою іменитого злочинця, він носив почесне звання глави клану мафіозі.

Народилася вона в Сполучених Штатах Америки. Дівчинка росла спокійною дитиною, що навіть неабияк турбувало її батьків. У них були підозри, що Віка може хворіти на аутизм. Але незабаром їх переживання були розвіяні. Глядач зможе стати свідком непростого життя дочки Джона Готті. Вона змогла стати популярною письменницею, брати участь у ТВ-проектах. У 22 роки вона стала дружиною бандита. У них народилися діти, але чоловік Кармін Енджело не перестав вести злочинний спосіб життя.

В результаті він був засуджений на 9 довгих років. Все це неабияк втомило Вікторію, а тому вона вирішила подати на розлучення, щільно зайнявшись своєю кар’єрою журналіста. Фільм Вікторія Готті: Дочка свого батька (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кетрін Кіран
В ролях: Челсі Фрай, Bree Woodill, Моріс Бенард, Вікторія Готті, Стайл Дейн, Ронда Дент

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress