Маленьке, скромне сімейство Ренделлов уособлюють собою втілення так званої «американської мрії». Закохана парочка проживає в Чикаго у власному будинку. У Ніла свій успішний бізнес, яким він старанно присвячує багато часу, не забуваючи приділяти увагу коханій дружині Еббі, відомому в місті фотографу. Разом вони займаються вихованням Софі, улюбленої білявою доньки. На жаль, одного разу ідеальне життя руйнується, перетворюючись на суцільний кошмар. Невідомий зловмисник викрадає їхню доньку. Збентежені батьки з розуму сходять від тривоги, не знаючи, що слід робити в подібній ситуації.

Незабаром злочинець виходить на зв’язок і висуває ряд жорстких, часто не піддаються логіці вимог, які повинні бути виконані неухильно, в іншому випадку дівчинку чекає страшна смерть. Як з’ясовується надалі, Том Райан, саме так звуть викрадача, є холоднокровним соціопатом, який вирішив повністю зруйнувати шлюб Ренделлов. Фільм Викуп (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

При цьому його, схоже, цікавлять зовсім не гроші, адже отримавши вказану суму, він продовжує мучити своїх жертв, вміло граючи на їх почуттях і перевіряючи, на що здатні батько з матір’ю в спробі повернути дитину додому.

Режисер: Майк Баркер
В ролях: Пірс Броснан, Марія Белло, Джерард Батлер, Емма Карванди, Клодетт Мінк, Дезіре Зуровски, Ніколас, Пітер Келеган, Саманта Ферріс, Малкольм Стюарт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress