Теплим сонячним днем в зоопарк прибула група дітей, яких супроводжувала Рейчел, мама однієї з школярок. Екскурсія вже підходила до кінця, і дітлахів чекав за воротами автобус. Ліндсі з захопленням дивилася у вольєр з горилами, думаючи про теорію еволюції. Залишивши дочку, Рейчел побігла на крики дівчинки, яка впала і роздерла коліно. Жінка не помітила, як до її дочки підійшов чоловік. Збираючи дітей, щоб їхати, героїня почала кликати Ліндсі, але тій ніде не було.

Перелякана мати підбігла до виходу і встигла побачити, як її пов’язаного дитини в несвідомому стані вантажать в багажник автомобіля. Рейчел намагалася наздогнати машину, кликала на допомогу, але її дитина, перебуваючи в руках невідомих викрадачів, віддалялася все далі.

Спроби жінки звернутися в поліцію були припинені дзвінком від зловмисників. Ті наказали Рейчел нікуди не дзвонити, не класти трубку і виконувати їх вимоги. В іншому випадку, вони вб’ють дівчинку. Фільм Викуп за дочку (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даг Кемпбелл
В ролях: МакКінлі блем, Скотті Томпсон, Лукас Керр, Меттью Полкамп, Давида Вільямс, Ерік Феллоуз, Еріка Фонг, Памела Ройленс, Елісон Робертсон, Джейк Джейкобсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress